Welcome to the largest agricultural exhibition in Ukraine and Eastern Europe.(18)

ЕКСПОЗИЦІЯ ТЕХНІКИ

Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, технологій, обладнання та запасних частин.

ДЕМО ПОКАЗИ

Польова демонстрація найкращих зразків сільськогосподарської техніки.

"ДЕНЬ ПОЛЯ АГРО ВІННИЦЯ" - це:

 • Головна подія у агропромисловому комплексі регіону
 • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень
 • Презентація нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій
 • Масштабна польова демонстрація роботи техніки
 • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку
 • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу


ДО ПОЧАТКУ ЗАХОДУ!

днів
годин
хвилин
секунд

Наші партнери:

ДЕНЬ ПОЛЯ АГРО ВІННИЦЯ

РЕЖИМ РОБОТИ

04.09.2024

10:00-17:00

05.09.2024

9:00-16:00

Mонтажні роботи

На відкритих майданчиках:

02.09.2024

8:00-19:00

03.09.2024

8:00-21:00

Офіційне відкриття

04.09.2024

11:00

Демонтажні роботи

На відкритих майданчиках:

05.09.2024

16:00-21:00

06.09.2024

9:00-18:00

«АГРО ВІННИЦЯ» у НОВОМУ форматі ДНЯ ПОЛЯ

«АГРО ВІННИЦЯ» у НОВОМУ форматі ДНЯ ПОЛЯ - масштабна подія українського АПК

 

Демонстрація с г техніки. Що? Де? Коли?

 

«АГРО ВІННИЦЯ» у форматі ДЕНЬ ПОЛЯ відбудеться вперше вже у вересні цього року. 20-21 вересня 2023 року за адресою: м. Вінниця, вул. Гонти, 94. У події візьме участь близько 70 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки. Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні.

 

Подія День поля буде максимально інтерактивною та прикладною, адже під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо покази різноманітних комбайнів та тест-драйви. Все це заради того, щоб кожен відвідувач, кожен потенційний покупець мав змогу оцінити техніку на 100% і був впевненим у правильності свого вибору.

 

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи -  учасники «АГРО ВІННИЦЯ». Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій. Очікується, що участь у діловій програмі «АГРО ВІННИЦЯ» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти.  

 

Як видно із назви подію, місцем проведення події стане Вінниця, що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно. 

 

Чому саме Вінниця?

 

Вінниччина має один із найпотужніших серед регіонів України агропромисловий комплекс, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції.  Неодноразово, впродовж останніх років,  Вінницька область займає перше місце за обсягами та темпами  виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці.

 

Також на сьогоднішній день область є особливо привабливою для інвесторів. Наразі реалізується близько 100 інвестиційних проєктів, які складають потужний потенціал та в перспективі даватимуть гарний результат. В рамках стратегії розвитку Вінницької області діє програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів.

 

Ще одна перевага Вінниці, це її економіко-географічне положення як для учасників, так і для відвідувачів Дня поля. Дістатися до Вінниці досить зручно і зі столиці, і з усіх куточків України.

 

Війна і агроподії

 

Агропромисловий комплекс був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку навіть, особливо, в найскладніші часи, часи війни і глобальної турбулентності. Тому роль агроподії, які дозволяють розвивати сектор, без перебільшення, є визначальною.

 

Показовим є факт, коли у 2020 році, навіть у розпал пандемії в усьому світі і коли більшість виставкових подій була відмінена, аграрні виставки проводилися, адже всі розуміли їх соціальну і економічну місію. Так, влітку 2020 на високому рівні і з дотриманням усіх карантинних правил відбулася найбільша агропромислова виставна АГРО-2020 у Києві, організатором якої виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест». 

 

Маючи багаторічний і успішний досвід проведення виставкових подій в Україні і поза її межами, саме «Промфінінвест» виступає також організатором нової аграрної події -  «ДЕНЬ ПОЛЯ АГРО ВІННИЦЯ». Вже зараз відбувається активна підготовка до дня поля, яка обіцяє бути вражаючою та незабутньою.

 

Зараз, коли ми всі ще досі перебуваємо в певній невизначеності, можна впевнено сказати, що агропромисловим подіям бути! Адже за ними – наше майбутнє!

 

«АГРО ВІННИЦЯ» - це поєднання приємного з корисним

 

Отже, якщо підсумувати, то «АГРО ВІННИЦЯ» - це:

 • Головна подія у агропромисловому комплексі регіону
 • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень
 • Презентація нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій
 • Масштабна польова демонстрація роботи техніки
 • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку
 • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу.

 

Лише під час вінницького дня поля діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку, комбайни, запчастини, міні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали.   Лише тут і саме 20-21 вересня можна буде побачити новинки сільськогосподарської техніки та вигідно оновити свій техніко-виробничий ресурс. Це буде дійсно унікальна можливість гарно підготуватись та успішно провести осінньо-польові роботи, підвищити свою ефективність та досягти нових виробничих та фінансових результатів.

 

Крім того,  на учасників і усіх відвідувачів чекають приємні сюрпризи:

 • Демо показ техніки
 • Тематичні фотозони та майданчики

 

Тож до зустрічі 20-21 вересня 2023 року за адресою вул. Гонти, 94, заїзд з вул. Левка Лук’яненка (Ватутіна)!   

 

Дізнатися про деталі події та зареєструватися для участі можна за посиланням:

https://agroexpo.vn.ua/

Тел.: +38073 000 4 999

 

 

 

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.